Tagasivaade 2016 aastasse

Heidame pilgu ettevõtte möödunud 2016 aastasse, mida terviklikult võiks iseloomustada turbulentse äriaastana. Vaatamata ambitsioonikatele plaanidele suurendada uute kaeve- ja tõstemasinate osakaalu Baltikumi turul jäi tegelik müügitulemus plaanitule alla, mille tingis uute ehitusmasinate müügi terviklik langus kogu sektoris. Meie rõõmuks siiski leidis masinate seas kõige enam uusi omanikke keskmise või väikese suurusega ekskavaatorid, mis on end hästi tõestanud. Positiivseks on osutunud ka 2016 aasta uued brändid tootegrupis, mis annab klientidele võimaluse saada kõik vajalikud tooteseeriad ühest kohast koos turunõudmistele vastavate hooldusteenustega. 

Osalesime kokku kolmel Baltikumi ehitustehnika messil, millest populaarseimal ja võimsaimal Tartu Maamessil osaleme kindlasti veel silmapaistvamalt ka 2017 aasta kevadel. Inspiratsiooni ammutasime ka tänavu toimunud Bauma tehnikamessilt Saksamaal, mis toimub iga kolme aasta tagant.

Kliendid said osa uutest tehnika- ja tooteuudistest läbi mitmete kliendipäevade ja demotestide nii AKK demoplatsil kui ka klientide tööobjektidel. Aasta viimastel kuudel toimunud rataslaadurite demokatsetus LiuGong peateheses Hiinas koos kogenud Eesti masinajuhiga andis kohese ja konstruktiivse tagasiside uutest H-seeria frontaallaaduritest.

2017 aastal on meil teile pakkuda veelgi rohkem erinevaid mudeleid ja täiendatud lahendusi nii lisaseadmete kui ka järelteeninduspakettide osas.
Edukat aastat kallid koostööpartnerid!