LiuGong revolutsioonilise vertikaaltõstega frontaallaaduri esmaesitlus 2016 aasta diilerite konverentsil

Novembrkuu 14ndal ja 15ndal kuupäeval toimus 13s LiuGong Diilerite Konverents. Asukohaks LiuGong kodulinn Liuzhou, Guangxi, Hiina. Konverentsist võttis osa rohkem kui 500 külalist, kelle seas oli diileriesindusi 71 erinevast riigist, riigiametnikke, sektori eksperte, äripartnereid ja kliente.

2016 aasta konverents tähistab 13ndat rahvusvahelist Liugongi klobaliseerumise tulemust, mille tunnuslauseks oli “Väljakutsest Tšempioniks”, mis iseloomustab möödunud keerulist tegevusaastat ning sellest tulenevaid võimalusi järgnevatel aastatel tekkivaid võimalusi enda kasuks pöörata. LiuGongi diilerivõrgustikku kuulub rohkem kui 300 diilerit 6 kontinendilt ja rohkem kui 130 riigist. Veelgi enam on LiuGong rõhku pannud globaalsele tugivõrgustikule, moodustades 10 regionaalset peakontorit, 9 varuosade keskladu ja 3 välismaist tootmistehast, mis asuvad Indias, Brasiilias ja Poolas. LiuGongi välisturgude käive moodustab rohkem kui 30% ettevõtte kogukäibest.

LiuGong alustas igaastase diileritekonverentsi korraldamist 2003 aastal, mis on olnud ühelt poolt heaks võimaluseks diileritele ja koostööpartneritele osa saada LiuGongi tehnoloogilistest arengutest ja uutest tootearendusprogrammidest ning on teisalt andnud võimaluse tähstada möödunud aasta saavutuste üle ja vahetada kogemusi.

Selle aasta kohtumine on ajalooline, sest LiuGong avaldas uue tooteuudisena revolutsioonilise vertikaaltõstega frontaallaaduri, mille innovaatilist kontseptsiooni võib pidada turu esimeseks. See on oluliseks sammuks nii Liugongile kui ka ehitustehnika sektorile terviklikuna. Innovatsiooniliseks eripärasuseks masinal on liigendraamiga laaduri vertikaalsed tõstekäed ning uut tüüpi kopa kinnitus.

Frotnaallaaduri vertikaalne tõsteseade on innovaatiline moodus masina lisandväärtuse pakkumisel. Vertikaalne tõstefunktsioon toonitab rataslaaduite peamist funktsiooni: koorma tõstmine ja vedamine on võimalik suurema kandejõu ja tõstekõrgusega kui traditsiooniliste sama mootorivõimsuse ja töökaaluga laadurite puhul. Vertikaalne tõstefunktsioon võimaldab sama töökaaluga ja mootorijõuga masina juures tõsta rohkem materjali tonne, mis tähendab, et sama tunnis tarbitud kütuseliitrite kohta oma masin liigutanud rohkem tonne, kui traditsioonilised laadurid. Tulemuseks on madalamad ülalpidamiskulud ja suurenenud tootlikkus.

“Selline tehnoloogia esindab uue klassi masinaid. Meie uhiuus LiuGogn vertikaaltõstega frontaallaadur on esimene oma klassi liigendraamiga laadur maailmas, mis sellist lahendust rakendab. Meil on suur au tõdeda, et oleme esimesed, kes sellist lahendust frontaallaaduritel kasutavad”, kommenteeris Edward Wagner, LiuGong uute tehnoloogiate direktor, leiutaja ja peainsener.

Uus vertikaaltõstega frontaalaadur läheb masstootmisele 2017 aastal.

Pildid konverentsist: https://goo.gl/x1YoXI 

Lisainfo LiuGong kodulehel: http://www.liugong-europe.com 

A.K.K. Facebook: http://facebook.com/AsAkkEesti 

LiuGong-Europe Facebook: https://www.facebook.com/LiugongEurope