Novembrikuu kliendipäevad Märjamaal

Lumerohked päevad, aktiivsed külalised ja võimsad masinad. Novembrikuu alguses toimunud AS A.K.K. kliendipäevad tõid Märjamaa pinnale nii valge lumevaiba kui ka rohkelt aktiivseid kliente, kes asjalikult LiuGong E-seeria ekskavaatoreid ja LiuGong H-seeria rataslaadurit katsetasid. Testisime peamiselt ekskavaatoreid CLG922E, mille erikaal on 22000kg, CLG915D, kaaluga 15000kg, CLG906D, kaaluga 5900kg ning rataslaadurit CLG856H, kaaluga 18400kg. Kopa lõi maasse ka masinapargi väikseim kaevur Terex TC19, mille töökaal on 1926 kg. Lisaks väga headele masinatele maitsesime kohalikke kulinaarseid suupisteid Thea Rahuoja kohvikust ning arutasime võimalustest ja väljakutsetest, mida eelseisev aasta pakkuda võib. Masinaid juhtinud operaatorid said kinnitust, et LiuGong E-seeria ekskavaatorid on oma klassi suurima kabiiniga masinad, mis teeb pikad tööpäevad vähem väsitavamaks. Lisaks operaatorimugavusele on E-seeria ekskavaatorid ka kiired ja sujuvad.
AS A.K.K. tänab kliendipäevade külastajaid! Teame, et masinate jõudlus, kasutusmugavus ja kvaliteet on meie pakutavate masinate ühine nimetus, mida tahame ka teiega jagada. Selleks pakume välja demomasinate võimalusi, mille kohta ilmub peagi ka rohkem infot!
Tutvu kohe saadavalolevate laomasinatega siin.

Tänane päev andis hea võimaluse meie jaoks veel vähetuntud brändi LiuGong kohta rohkem infot koguda. Eriti meeldis 22 tonnine roomikekskavaator CLG922E. Esmamulje masinatest on hea ning kindlasti kasutame ka demovõimalust.

Kliendi kommentaar