Ettevõttest AS AKK

Olete suuremahulisi kaevandus- ja pinnasetöid teostav ettevõte, teede ja sildade töövõtja, büroo- ja elupindade ehitaja või tegelete konteinerveoste teenindamisega, meil on kogemused, teadmised ja vahendid, mis aitavad tagada Teie edu. AS A.K.K. on Eesti kapitaliga eraaktsiaselts, mis loodi 23.märtsil 1993. aastal endise Märjamaa EPT traktorite remonditöökoja baasil.

 

Ettevõtte tegevusaladeks on:

1.      Karjääri-, ehitus- ja sadamatehnika müük
2.      Varuosade hulgi- ja jaemüük
3.      Mootorsõidukite, mootorite, käigukastide ja agregaatide remont
4.      Mootorsõidukite tehniline hooldus

Uhkusega kohtleme igat oma klienti individuaalselt, pakkudest neile personaalset teenindust. Just ettevõtte kliendid panustavad meie ühisele edule. Me hindame oma praegusi koostööpartnereid ning tervitate võimalusi uute koostööde alustamiseks. Et rahuldada klientide ootusi, on meil 13 kogemustega tehnikut, hästi varustatud varuosade laoseis ja asjatundlikud töötajad. AS A.K.K. mõistab tugeva müügijärgse tegevuse tähtsust, toetades kliente peale esialgse investeeringu tegemist meie masinatesse.

 

AS A.K.K. esindab Baltikumis järgmisi kaubamärke

LIUGONG  BELAZ  TEREX TRUCKS  EUROCOMACH ASTEC DIGGA ABC MACHINERY URALTRAC  KIROVETS  CHETRA MOAZ  CHAZ  BERCO

 

AS AKK

Ettevõte asub Rapla Maakonnas Märjamaal.
AS A.K.K. töötab 23 töötajat.
Aktsiakapital on 45568 EURO-t.
AS A.K.K. on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Liige.
Reg. number Äriregistris: 10048114
Käibemaksukohuslase reg. number: EE100472185

Klientide kvaliteetsemaks ja kiiremaks teenindamiseks on AS A.K.K.-l kauplus-laod Märjamaal, Tallinnas ja tütarfirma Leedu Vabariigis UAB A.K.K. ning äripartnerid Läti Vabariigis SIA “Remontnieks&L” ja SIA “Laukas A.R.”